Kategorie

Producenci

PrestaShop

Newsletter

Raty Santander

Golarka Braun 9296cc Chrom/Skóra series 9 Powiększ do pełnego rozmiaru

Golarka Braun 9296cc Chrom/Skóra series 9

4 dostępnych

1 179,00 zł


Ekskluzywna Golarka Braun Series 9 Wet&Dry

Braun 9296cc z chromową obudową,

 bazą czyszcząco-ładującą oraz skórzanym etui

Niemiecka jakość i technologia

Ekskluzywna Seria Premium

Chromowa Obudowa/Skórzane Etui

Na wyjątkowy efekt golenia składa się maksymalny kontakt golarki ze skórą oraz brak podrażnień. W tej kwestii nie ma kompromisów.

Dzięki golarce Braun Series 9 wybierasz najwyższy poziom golenia w obu aspektach jednocześnie.

Niemieccy inżynierowie zaprojektowali jedyną ekskluzywną serię  premium 9296cc, z chromową obudową


Niezrównana precyzja: Series 9 9296cc ścina więcej włosków za jednym pociągnięciem.
 

Specjalnie zaprojektowana głowica wychwytuje włoski leżące płasko oraz wyrastające w różnych kierunkach - to zadanie, któremu inne golarki mogą nie sprostać.


 

Niezrównany komfort dla skóry: Braun 92956c Series 9, jak wszystkie golarki Braun, porusza się w linii prostej. Nie musisz więc golić dwa razy tego samego miejsca, co znacząco zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry.


 

Niemiecka technologia: wszystkie golarki Series 9 zostały zaprojektowane, skonstruowane i wykonane w Niemczech.


 

10-D flex head

Elastyczna głowica oraz odrębnie mocowane elementy golące pozwalają maszynce dopasować się do Twojej skóry i wychwycić więcej włosków za jednym pociągnięciem.

Unikalne połączenie ruchomej głowicy golarki z 5 elementami ścinającymidla maksymalnego dopasowania do twarzy.


 

5-ciokrotne ostrza z powłoką tytanową

 

Golarka posiada najnowsze technologicznie 5 ciokrotne ostrza, dla jeszcze dokładniejszego i precyzyjnego golenia.

SyncroSonic to technologia opatentowana przez markę Braun. Rozpoznaje typ zarostu i automatycznie się do niego dostosowuje, dzięki czemu jeśli posiadasz gęstszą brodę, golarka zwiększy swoją moc podczas golenia.

Tytan jest niezwykle trwałym metalem i wysoce odpornym na korozję. Poza tym, całkiem nieźle wygląda. Właśnie dlatego użyto tytanu jako powłoki do trymera.
 

Wet&Dry

Golarka działa całkowicie bezprzewodowo, jest wodoodporna dzięki czemu możesz ją używać w dowolnym miejscu - w domu, w pracy czy na wakacjach. Możesz używać ją z pianką, żelem bądź na sucho, pod prysznicem, a także dokładnie myć pod bieżącą wodą. Gwarantuje to swobodę i łatwość użytkowania.


 

Akumulatorowa
 

W pełni naładowany akumulator umożliwia 50 minut pracy, dzięki czemu spokojnie wystarcza na cały cykl golenia. Nie musisz przejmować się, że nagle golarka się wyłączy.

 

Trymer
 

Golarka wyposażona została w precyzyjny trymer, który idealnie nadaje się do przycinania bokobrodów i regulacji wąsów. Dzięki niemu Twoja twarz będzie jeszcze lepiej zadbana

 

Wodoodporna
 

Golarka Braun 9296cc Wet&Dry jest w pełni wodoodporna. Dzięki temu możesz używać ją np. pod prysznicem, a także dokładnie myć pod bieżącą wodą. Wszystko po to, aby używanie jej było jeszcze bardziej komfortowe. Po skończonym goleniu możesz bez obaw umyć golarkę pod bieżącą wodą. Dzięki temu dokładnie wypłuczesz z niej brud i resztki włosów
 

Stacja czyszcząco ładująca
 

Stacja czyszcząca dołączona do golarki skutecznie czyści ją i ładuje, smaruje, suszy po skończonym goleniu. Dzięki temu golarka zachowuje swoją maksymalną wydajność i jest gotowa do użytku każdego dnia.

Używając oryginalnego płynu CCR Braun na bazie alkoholu eliminujemy 99,999%wszystkich zarazków i bakterii w każdym procesie czyszczenia. Testy wykazały, że używanie stacji Clean & Charge jest 10 razy bardziej higieniczne niż zwykłe płukanie golarki pod bieżącą wodą

Regularne czyszczenie golarki zapobiega ewentualnym podrażnieniom skóry, płyn czyszczący eliminuje zarazki i odświeża element golący abyś cieszył się gładką skórą i czystą golarką każdego dnia.

Dodatkowe wyposażenie:

Skórzane etui na zamek, 

kabel zasilający,

stacja czyszcząco-ładująca,

szczoteczka do czyszczenia

Gwarancja 2 lata